Co to za firma SuperGrosz?

Firma SuperGROSZ została założona przez spółkę Aiqlabs, która na polskim rynku działa od 2015 roku. Firma przez ten czas bardzo się rozwinęła i wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Klienci mogą liczyć na doświadczenie, rzetelność oraz dbałość obsługi klientów na każdym kroku podczas trwania zobowiązania finansowego.

Pożyczka SuperGROSZ

Czasami w naszym życiu zdarzają się nieprzewidziane wydatki, takie jak awaria samochodu, nagła choroba czy pilna naprawa. Pożyczka może pomóc w pokryciu tych kosztów, gdy nie mamy wystarczających oszczędności. SuperGROSZ oferuje pożyczki, które klient może rozłożyć nawet na 50 rat. Takie rozłożenie pożyczki zapewnia niskie raty przez cały okres zobowiązania. Największa kwota pożyczki, którą oferuje firma to 30 000zł.

SuperGrosz

SuperGROSZ – oferta

Firma pożyczkowa SuperGROSZ oferuje pożyczki w przedziale od 1 000zł do 30 000zł. Każdą kwotę pożyczki klient może rozłożyć na dogodną ilość rat od 4 do 50 rat. Koszty kredytu są różne w zależności od kwoty oraz liczby rat pożyczki.

Przykład – pożyczka 10 000zł na 3 lata

Należy pamiętać, że każda pożyczka wiąże się z kosztami, takimi jak odsetki czy prowizje. Omówimy tutaj przykład, w którym pożyczysz 10 000zł, które będziesz w stanie, spłacisz w ciągu 36 rat. Każda rata będzie wynosiła 425,58zł (ostatnia 425,47zł), RSSO będzie wynosiło 34,74%, a odsetki 5 320,77zł. Obecnie w ofercie możemy spotkać się z prowizją 0zł. Dokładną ofertę dla siebie poznasz, wypełniając wniosek o pożyczkę, gdyż każda oferta może się nieco od siebie różnić.

Jak wziąć pożyczkę SuperGROSZ?

  1. Wypełnij wniosek o pożyczkę na stronie.
  2. Zweryfikuj swoje dane za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego ze swojego konta na kwotę 1zł lub poprzez system Konto X (potwierdzenie danych za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do swojego konta bankowego).
  3. Po przyznaniu pożyczki otrzymasz informację poprzez smsem oraz mailowo.
  4. Udaj się do najbliższego urzędu pocztowego, okaż dowód osobisty oraz przekaż kod uzyskanym poprzez SMS i odbierz swoje pieniądze.

SuperGROSZ logowanie

W celu zalogowania się na stronie kliknij przycisk w formie żółtego ludzika po prawej stronie na górze w menu oraz podaj swój login oraz hasło. Po zalogowaniu w Strefie Klienta będziesz mógł dokonać spłaty raty pożyczki. Spłaty możesz dokonać także tradycyjnym przelewem na konto podane w umowie. Wszystkie informacje dotyczące pożyczki znajdziesz w Strefie Klienta.

Dlaczego warto wybrać pożyczki SuperGROSZ?

  • Pożyczka do 30 000zł. Pożyczka w tej kwocie może pomóc w pokryciu różnych wydatków, takich jak remont mieszkania, zakup samochodu czy organizacja ważnego wydarzenia.
  • Możliwość spłaty do 50 rat. Możliwość wyboru dłuższego okresu spłaty pozwala na rozłożenie zobowiązania na dogodne raty.
  • Pożyczka online. W przypadku pożyczek pozabankowych formalności można załatwić online, bez konieczności wizyty w placówce. Taka forma oszczędza czas i ułatwia cały proces.

Jak wygląda weryfikacja przez SuperGrosz?

SuperGrosz weryfikuje zdolność kredytową swoich klientów w bazach BIG oraz BIK. BIK gromadzi informacje o Twoich kredytach, pożyczkach i terminowości ich spłaty. Przed złożeniem wniosku o chwilówkę, warto zweryfikować, jakie informacje na Twój temat są dostępne w bazie BIK. Jeśli chcesz budować dobrą historię kredytową, warto wyrazić zgodę na przetwarzanie przez BIK informacji o terminowo regulowanych ratach nawet przez 5 lat po spłaceniu kredytu. Zgoda na udostępnienie takich danych może pomóc w przyszłych wnioskach kredytowych.

SuperGROSZ wymagania

W celu otrzymania pożyczki musisz być obywatelem RP. Twój wiek musi być w przedziale od 21 do 80 lat. Kolejnym wymaganiem jest brak zaległości w spłatach poprzednich zobowiązań. Musisz także posiadać ważny dowód osobisty, telefon kontaktowy, adres mailowy oraz rachunek bankowy.

SuperGROSZ kontakt

W celu kontaktu z firmą SuperGROSZ zadzwoń na infolinię 22 130 01 11 od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00.

Podsumowanie

Czasami warto wziąć pożyczkę, aby spełnić swoje marzenia, na przykład podróż życia, naukę nowego zawodu czy zakup wymarzonego sprzętu. Regularna spłata pożyczki może pomóc w budowaniu pozytywnej historii kredytowej. To z kolei może ułatwić uzyskanie przyszłych kredytów na korzystniejszych warunkach. Jeżeli pilnie potrzebujesz pożyczki, warto rozważyć ofertę firmy SuperGROSZ.

Podobne wpisy